Vacant position: Junior 3D Generalist – Internship | Gdynia, Poland

3D Generalist Intern - 3D visualization studio internship

Sodoma Atelier poszukuje obecnie nowego, zaangażowanego członka zespołu na stanowisko Junior 3D Generalist. Praca poprzedzona będzie odbyciem praktyk absolwenckich, które przygotują Cię do pracy na tym stanowisku. Po zakończeniu praktyk, jeśli dobrze będzie nam się współpracowało, chętnie zatrudnimy Cię na część etatu, w zależności od naszego zapotrzebowania i Twojej dostępności.

Jesteśmy młodym, rozwijającym się studiem wizualizacji 3D, specjalizującym się w branży jachtowej i okrętowej. Tworzymy fotorealistyczne wizualizacje, animacje i aplikacje interaktywne dla klientów z różnych krajów, m.in. z Norwegii, Holandii, Australii, Szwecji, itd.

Pracujemy przede wszystkim w Blenderze i Photoshopie. W najbliższej przyszłości będziemy rozwijać się w kierunku Houdini’ego i Unreal Engine.

Kogo szukamy?

  • szukamy młodej, zaangażowanej osoby chcącej rozpocząć karierę w świecie wizualizacji 3D
  • doświadczenie zawodowe w 3D nie jest wymagane, lecz oczekujemy, że masz za sobą kilka własnych, choćby małych projektów
  • szukamy osoby na początku na pół etatu, więc osoby uczące się są mile widziane

Twój podstawowy zakres obowiązków:

  • tworzenie cyfrowych modeli 3D wyznaczonych obiektów (statków, maszyn, wyposażenia)
  • przygotowywanie tekstur i materiałów dla obiektów 3D
  • porządkowanie bazy modeli 3D
  • przygotowywanie scen 3D

Nasze wymagania:

  • ukończenie co najmniej szkoły średniej
  • podstawowa / średniozaawansowana znajomość programów Blender, Photoshop
  • zmysł przestrzenny i estetyczny
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • zainteresowanie tworzeniem realistycznych wizualizacji i animacji 3D
  • chęć rozwoju w branży wizualizacji i nauki nowych umiejętności / programów 3D
  • portfolio wizualizacji lub modeli 3D
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (nauka z anglojęzycznych tutoriali, rozumienie korespondencji z zagranicznym klientem)

Co oferujemy:

  • 3-miesięczne płatne praktyki absolwenckie w wymiarze godzin równym połowie etatu
  • wynagrodzenie za praktyki: 1000 PLN netto miesięcznie
  • jeśli współpraca będzie owocna, to po ukończeniu praktyk zaproponujemy Ci pracę na część etatu, w przyszłości na pełen etat
  • elastyczny czas pracy (jeśli studiujesz/uczysz się, możemy dopasować czas praktyk do grafika Twoich zajęć)
  • mentoring oraz wsparcie w rozwijaniu Twoich umiejętności w modelowaniu 3D oraz tworzeniu wizualizacji
  • możliwości rozwoju: w zależności od stopnia Twojego zaangażowania i zainteresowania, w przyszłości możesz pomagać nam w tworzeniu animacji 3D i rozwiązań interaktywnych (programowanie)
  • pracę stacjonarną w biurze w centrum Gdyni
  • wyluzowaną atmosferę pracy w kameralnym zespole
  • benefity przewidziane w przyszłości, ale na razie mamy do dyspozycji mikro kosz do gry w piłkę w czasie przerwy 🏀

Jak aplikować?

  • Wyślij nam swoje CV i portfolio na adres info@sodomaatelier.eu.
  • W treści maila napisz w kilku zdaniach dlaczego uważasz, że dobrze odnajdziesz się w tej pracy.
  • Portfolio podeślij w formacie PDF lub jako link do zbioru Twoich prac online. W portfolio chętnie zobaczymy jakie modele 3D udało Ci się stworzyć do tej pory. Mogą to być wyrenderowane wizualizacje, ale podgląd na siatkę geometrii będzie bardzo miło widziany.
  • Na Twoją wiadomość czekamy do 5 sierpnia 2022.
Dominika Krużycka

Co-founder of Sodoma Atelier - the professional 3D visualization studio dedicated to architects, engineers, and the marine industry. The main idea generator in the company and your first contact person in process of creating stunning visualizations, animations, and virtual tours. Wanna talk about your 3D project? Contact her at dominika.kruzycka@sodomaatelier.eu!